Facebook

Twitter

کپی رایت 2019

مشاوره با وکلا: 09103501470

اینستاگرام

جستجو
منو
 

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران و کرج که میشناسید کیست؟

گروه وکلای آرتین > دعاوی خانواده  > طلاق  > بهترین وکیل طلاق توافقی تهران و کرج که میشناسید کیست؟

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران و کرج که میشناسید کیست؟

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران و کرج

  • طلاق بدون حضور زوجین در دادگاه انجام میشود
  • دستمزد هر وکیل ۳ و برای دو وکیل با جمع هزینه ها کلا ۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان که نصف آن در ابتدا پرداخت میشود و نصف دیگر پس از صدور رای طلاق و تحویل دریافت میشود.
  • توجه داشته باشید مراحل طلاق توافقی بدون مراجعه زوجین در مجتمع قضایی خانواده در مدت زمان حدودی و تقریبی ۱۰ تا ۲۰ روز کاری توسط بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران و کرج با مبلغ گفته شده انجام خواهد شد.

در مورد طلاق توافقی و شرایط طلاق توافقی، مدت زمان و سایر جزئیات به تفصیل در مطالب مختلف سایت خصوصا مطلب طلاق توافقی توضیح داده شده است. علاقه مندان می توانند به لینک آبی رنگ مراجعه کنید که توصیه می شود آن را مطالعه کنید و در صورت وجود سئوال یا ابهام با ما تماس بگیرید. مشاوره حقوقی تلفنی طلاق توافقی رایگان است.

به کرات با پرونده هایی در خصوص طلاق توافقی و غیره مواجه بوده ایم که طرفین و به خصوص خانم ها بعد از طلاق از عجله ای که کردند پشیمان شده اند ولی به هر حال اگر به هر دلیل تصمیم به جدایی از طریق طلاق توافقی گرفتید حتما بودن وکیل برای طلاق توافقی برای انجام مراحل آن دارای مزایای فراوانی است که بهتر است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

وکلای خانواده گروه آرتین با سال ها تجربه در زمینه حقوق خانواده و پرونده های ناشی از زوجیت خاصه طلاق، آماده ارائه مشاوره حقوقی وکیل برای طلاق توافقی و اقسام دیگر طلاق می باشند ضمن این که مجددا به اقتضای تجربه و شرافت شغلی تاکید می کنیم که طلاق اولین راه حل برای اختلافات خانوادگی نیست.

وکیل طلاق توافقی گروه وکلا آرتین برای ما چه می کند؟

با مراجعه زن و شوهر به یکی از دفاتر وکالت ما در تهران یا کرج و اصرار آنها بر جدایی و قطعی بودن تصمیم ایشان، طی صورتجلسه ای توافق های آنها مکتوب می شود. همانطور که می دانید توافق بر سر مهریه،نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان و نحوه ملاقات و نفقه ایشان الزامی است. پس از آن امضاء وکالتنامه از زوجین اخذ می شود و در بازه زمانی ۱۰ الی ۲۰ روزه بدون حضور زوجین کلیه مراحل طلاق تا اخذ رای قطعی توسط وکلای دادگستری اخذ خواهد شد. اگر زوجین بخواهند از سامانه تصمیم و ثبت دادخواست طلاق توافقی اقدام کنند. مراجعه به مرکز غربالگری و مشاوره الزامی است.

وکیل پایه یک دادگستری نه کارآمور وکالت و یا وکیل پایه دوم
مطابق مقررات وکالت در دعاوی طلاق در صلاحیت وکیل پایه یک دادگستری است. بنابراین غیر وکیل رسمی – حتی با داشتن وکالت محضری- و همچنین وکلای پایه ۲ و کارآموزان حق قبول وکالت طلاق را ندارند.

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران و کرج (وکیل طلاق توافقی)مزایای داشتن وکیل طلاق توافقی

این روزها در جامعه، نشریات و حتی دادگاه ها، کیفیت انجام پرونده های طلاق توافقی محل بحث است و اختلاف نظر در این زمینه وجود دارد بعضی معتقدند که باید روند آن را طولانی کرد که شاید از درصد طلاق در کشور کاسته شود. ما وکلا نیز تابع دستگاه قضایی کشور برای رسیدگی به آن می باشیم

اما صادقانه با موکلین و متقاضیان طلاق توافقی اینکه ما شعاری داریم که در زمان مراجعه زوجین و هنگام نوشتن توافقات ایشان در صدر فرم مربوطه نوشته ایم ” طلاق توافقی اولین راه حل اختلافات نیست و هیچ زندگی مشترکی ایده آل محض نیست”

 

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران و کرج

بهترین وکیل طلاق توافقی تهران و کرج

واقعیت این است که برای زندگیمان و سرنوشت فرزندانمان ،خودمان دلمان  به تعبیر عامیانه شور بزند و بسوزد از وکیل دادگستری، قاضی دادگاه خانواده انتظار معجزه و وساطت و حل مشکلات نداشته باشید. به هیچ عنوان ما وکلا و قضات محترم مشاورین خانواده خوبی نیستیم. بهتر است از مشاوران متخصص و با تجربه و معتمدین در اقوام و آشنایان طلب هم فکری کنیم.

داشتن وکیل طلاق در بعضی موارد الزامیست مثل جایی که شوهر وکالت طلاق به زوجه یا شخص دیگری داده باشد این وکالت برای طلاق میتواند به صورت وکالتنامه طلاق باشد یا شرط ضمن عقد نکاح مندرج در سند ازدواج، در این موارد وجود وکیل پایه یک دادگستری به جهت طی مراحل طلاق الزامی است. اما در سایر موارد فعلا با قوانین جاری اختیاری است. پر واضح که از مزایای وکیل طلاق توافقی در تهران ضمن سرعت بخشیدن به کار موجب حفظ حقوق موکل خواهد شد. و موکل را از معطلی در دادگاه ها ، استرس، جرو بحث و ازدیاد تنشها و بی حرمتی های احتمالی بعضی روجین حفط میکند. واقعیت این است که برای خیلی آبرومندان مواجهه با آشنایان و اقوام در دادگاه خانواده بسیار آزار دهنده است. اما معایب داشتن وکیل برای طلاق توافقی دو مورد است اول آب به آسیاب زوجینی میریرد که از سر عصبانیت و … تصمیم هیجانی برای طلاق گرفته اند و دوم اینکه فرصت و مجال حرف زدن رودروی زوجین را در آخرین روزهای زندگی مشترک از ایشان سلب میشود البته این موضوع بسته به هر زوجینی ممکن است فرق کند.

مدارک مورد نیاز طلاق توافقی

عقدنامه یا رونوشت، شناسنامه زوجین و کپی کارت ملی آنهاست به طور خلاصه طلاق توافقی به طلاقی اطلاق می شود که زن و شوهر بر سر جدایی و مسائل مالی و غیر مالی از ازدواج مثل مهریه، حضانت، نفقه توافق دارند.

باید به این نکته توجه داشت که برای ثبت هر نوع طلاق، اول می بایستی دادگاه در این خصوص رای صادر کند تا دفاتر طلاق آن را ثبت کنند و این گونه نیست که اگر زن و شوهری توافق بر جدایی داشته باشند می توانند بدون رای دادگاه به دفترخانه طلاق مراجعه کنند.

پس از توافق زوجین، هر دو یا وکلای آن ها به یکی از دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه می کنند و دادخواست طلاق را ثبت می کنند و پس از ثبت و ارسال پیامک از سوی دادگاه، به شعبه تعیین شده برای طی مراحل و انجام مشاوره به دادگاه مراجعه می کنند.

توجه داشته باشید که رویه دادگاه های خانواده هر شهر متفاوت است و آنچه اینجا بیان می شود مربوط به شهر تهران و کرج است.

پس از صدور رای طلاق توافقی که گواهی عدم امکان سازش نامیده می شود زوجین ۳ ماه فرصت دارند که برای ثبت طلاق به دفتر خانه مراجعه کنند. تا قبل از صدور رای دادگاه هر کدام از زوجین پشیمان گردد رای مذکور صادر نمی شود اما پس از صدور رای طلاق توافقی اگر زوج (شوهر) پشیمان گردد امکان ثبت طلاق توافقی بدون حضور او یا وکیل طلاق توافقی (وکیل برای طلاق توافقی) در دفترخانه طلاق وجود ندارد مگر این که زن وکالت در طلاق از جانب شوهر داشته باشد. اما در صورت پشیمانی زن پس از صدور حکم طلاق توافقی، ماده قانون حمایت خانواده این اجازه را به مرد و دفترخانه داده است که بدون حضور زن طلاق توافقی ثبت گردد.

 

بدون دیدگاه

متاسفانه امکان درج دیدگاه در حال حاضر وجود ندارد.

مشاوره با تیم وکلای آرتین : 09103501470