Facebook

Twitter

کپی رایت 2019

مشاوره با وکلا: 09103501470

اینستاگرام

جستجو
منو
 

بهترین وکیل طلاق در کرج با قیمت مناسب کیست؟

گروه وکلای آرتین > وکلای متخصص ما  > بهترین وکیل طلاق در کرج با قیمت مناسب کیست؟

بهترین وکیل طلاق در کرج با قیمت مناسب کیست؟

بهترین وکیل طلاق در کرج

تشکیل دادن خانواده به عنوان کوچک ترین نهادی که می تواند توسط هر نفر، اعم از زن یا مرد، اداره شود از شیرین ترین تجارب شخصی هر فرد در زندگی است. پایداری و تکامل خانواده می تواند منجر به رشد و تربیت افرادی کارآمد و مستقل شود که نه تنها از رضایتمندی شخصی بهره می برند، بلکه به اعتلای جامعه نیز کمک می کنند. اما در مواردی که هر یک از ستون های اساسی تشکیل خانواده، یعنی زن و شوهر، با دلایل محکم و منطقی نتوانند از عهده مدیریت خانواده برآیند، پایان دادن به وضعیت موجود بهتر از ادامه مسیری پر اشتباه و گرفتن نتایج جبران ناپذیر است.  بهترین وکیل طلاق در کرج برای طلاق وظیفه دارد با مشخص کردن مسیر صحیح قضایی و حقوقی امر طلاق، از اشتباهات ناشی از این تصمیم بکاهد.

 

بهترین وکیل طلاق در کرج با قیمت مناسب کیست؟

باور غلط عمومی بر این است که طلاق صرفاً به جدایی زن و مرد اطلاق می شود و از این رو، در صورت عدم سازش زوجین با یکدیگر، مشکلی بابت طی مراحل طلاق وجود ندارد. اما آنچه طلاق را با چالش های جدی مواجه می کند، منافع مشترکی است که در اثر زندگی مشترک برای زن و مرد ایجاد شده است. وجود فرزند مشترک، اشتراکات مالی و … از جمله این چالش هاست. علاوه بر این، زندگی مشترک حقوقی را برای هر دو نفر به خصوص زن ایجاد می کند که اغلب زوجین به دلیل عدم آگاهی از این حقوق، آنها را نادیده می گیرند. وکیل با اشراف به این مسائل، نظیر اجرت المثل ایام زوجیت و مطالبه نفقه گذشته و …، سهم عمده ای در احقاق حقوق زوجه دارد، به صورتی که وی مجبور نباشد به جز خسارات عاطفی ناشی از جدایی، خسارات دیگری را متحمل شود.

نقش وکیل طلاق خوب در جریان دادرسی پرونده

جریان طلاق از دو مرحله تشکیل می شود: تصمیم به طلاق و جلوگیری از تضییع حقوق در جریان طلاق. آنچه وکیل در آن نقش دارد، جلوگیری از ضایع شدن حقوق هر یک از طرفین در جریان طلاق و پس از آن است. هرچند به طور قطع وکیل وظیفه ارائه مشاوره و راهنمایی در زمینه باید و نبایدهای جدایی یا ادامه زندگی مشترک را ندارد و این امر در حیطه وظایف واحد مشاوره خانواده می باشد، اما وی حق دارد برای ارائه راهنمایی های بهتر و پیگیری مؤثرتر پروسه طلاق، از تمامی چند و چون زندگی مشترک و دلایل طلاق آگاهی داشته باشد. بنابراین باید بدانید هر موردی حتی کوچک و به ظاهر بی اهمیت باید به اطلاع وکیل برسد. زیرا در محاکم قضایی، کوچکترین ادله نیز می توانند به سرعت پیگیری پرونده و افزایش احتمال موفقیت پرونده کمک کند.

بهترین وکیل طلاق در کرج چه هزینه ای دارد؟

درگیری های ذهنی در هنگام بروز مشکل خانوادگی و تصمیم به طلاق چنان طرفین را احاطه می کند که نمی توانند به مشکلات بیشتری بیاندیشند. یکی از این مشکلاتی که می تواند به جریان طلاق دامن بزند، هزینه اخذ وکیل است. بهترین وکیل هیچ گاه موکل خود را با چنین چالشی روبرو نمی کند. وی با ارائه بهترین مشاوره و پیشنهاد منطقی ترین قیمت ممکن، دغدغه هزینه وکیل را از وی دور می کند. زیرا در صورت موفقیت پرونده، آنچه به دست می آید بسیار بیشتر از هزینه صرف شده برای اخذ وکیل ارزش دارد.

لزوم اخذ وکیل

طلاق و جدایی، شاید یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی هر فردی باشد که در صورت عدم آشنایی به مراحل آن به مراتب مرارت بار تر نیز می شود. هرچند امر طلاق اتفاق خوشایندی نیست، اما با سپردن این امر به وکیل مجرب، می توان از استرس ها و سختی های آن کاست و در صورتیکه زوجین راهی جز جدایی نداشته باشند، زودتر به نتیجه برسند. ماده ۱۱۳۸ قانون مدنی نیز به امکان اخذ وکیل توسط زوجین برای امر طلاق اشاره نموده است.

زوجین باید توجه داشته باشند که یک وکیل نمی تواند وکالت هر دو آنها را به صورت همزمان قبول کند و در صورت نیاز هر کدام باید اقدام به اخذ وکیل جداگانه نمایند.

بیشتر بخوانیم: وکیل دعاوی طلاق 

برخی از مزایای اخذ وکیل در جریان طلاق توافقی به صورت زیر است:

مزایای گرفتن وکیل طلاق

  • هرچند طلاق از جمله دعاوی حقوقی است که در آن اخذ وکیل برای اقامه دعوا الزامی نیست، اما مسلماً گرفتن وکیل مزایای فراوانی دارد به صورتی که امروزه شاهد طرح و پیگیری اغلب تیار وکیل نمایند، نیازی به حضور در مراحل دادرسی دادگاه ندارند.
  • بسیاری از افراد تا کنون در مراجع قضایی حضور نیافته و به مراحل آن آشنایی ندارند. بنابراین بهتر است برای پیشبرد بهتر پرونده خود از کمک یک وکیل پایه یک دادگستری با تجربه بهره بگیرند.
  • ممکن است طرفین دعوا به سبب شغل و موقعیت خود، علاقه ای به مشاهده شدن در مراجع قضایی نداشته باشند. بنابراین با اخذ وکیل، تمامی مراحل می تواند توسط وی سپری شود.

نکات مهم درباره انتخاب وکیل طلاق

شاید در ابتدا، انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران مشکل باشد، اما با کمی پرس و جو و مشاهده لیست پرونده های کاری موفق وکیل مورد نظر خود، می توانید با اطمینان بهترین وکیل طلاق در کرج را انتخاب نمایید.

در انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج ، چند نکته الزامی است که به آنها اشاره می کنیم.

  • حتماً به تخصص وکیل کاندید خود برای انتخاب توجه کنید. با توجه به موضوع دعوای خود، اقدام به انتخاب وکیلی نمایید که تخصص طلاق و امور حقوقی خانواده داشته باشد.
  • قبل از انتخاب نهایی وکیل حتماً با چند نفر از وکلای پایه یک دادگستری مشاوره کنید. توانایی برقراری ارتباط به جهت شرح موضوع با وکیل بسیار مهم می باشد. وکیلی را انتخاب کنید که بتوانید با راحتی مشکلات خود را با وی در میان بگذارید.
  • از ارائه اطلاعات به وکیل و مشاور حقوقی خود نهراسید. او حق دارد برای ارائه خدمات بهتر، هرگونه اطلاعات مورد نیاز را بداند.
  • در مورد بودجه و درآمد و هزینه های خود به وکیل توضیح دهید. در بسیاری از موارد، اطلاع از میزان دارایی های مشترک و دارایی های شخصی برای مواردی چون مهریه و … به وکیل کمک می کند.
  • به مؤسسات معتبر حقوقی مراجعه کنید. سابقه و رضایت مراجعین و تعداد پرونده های موفق، از عوامل ارزش گذاری یک مؤسسه حقوقی معتبر می باشد.

 

از دیگر خدمات  گروه وکلای آرتین:

وکیل ملکی : وکیل ملکی از مهمترین امور حقوقی در ایران میباشد. املاک در قانون مدنی، در دسته اموال غیر منقول قرار می گیرد. به دلیل عدم ثبات قیمت ملک و سودآوری بالای ملک و املاک، این مقوله همواره با چالش های فراوانی روبرو بوده است
وکیل حقوقی : دعاوی مطرح شده در مراجع قضایی، نکات تخصصی ویژه ای دارند. یکی از این نکات، تمیز دادن موضوعیت پرونده ها در ابتدای بررسی از یکدیگر است که بسیار در پیشبرد سریع پرونده و موفقیت پرونده تأثیر دارد. 
وکیل خانواده : انسان در خانواده چشم به دنیا می گشاید. از این رو خانواده، اولین جامعه ای است که انسان با آن روبرو می شود. خانواده به هر شکلی که باشد می تواند بر روی شکل گیری شخصیت فرد تأثیر گذارد. پس بهتر است با ساماندهی امور خانواده، بهترین محیط برای رشد و تربیت نسل بعدی جامعه فراهم شود.

پانوشت:بهترین وکیل طلاق در کرج

بدون دیدگاه

متاسفانه امکان درج دیدگاه در حال حاضر وجود ندارد.

مشاوره با تیم وکلای آرتین : 09103501470