Facebook

Twitter

کپی رایت 2019

مشاوره با وکلا: 09103501470

اینستاگرام

جستجو
منو
 

وکیل خانواده در کرج + بهترین وکیل با قیمت مناسب در کرج

گروه وکلای آرتین > وکلای متخصص ما  > وکیل خانواده در کرج + بهترین وکیل با قیمت مناسب در کرج

وکیل خانواده در کرج + بهترین وکیل با قیمت مناسب در کرج

بهترین وکیل پایه یک در کرج

دعاوی خانواده و مسائل مرتبط با آن از مهمترین و شایع ترین دعاوی در کرج و توابع اطراف آن میباشد که طلاق از جمله آن میباشد.طلاق توافقی،طلاق یک طرفه،دعاوی ارث و انحصار وراثت،حضانت،تمکین،اعسار از پرداخت مهریه و ….دعاوی گوناگونی ست که گروه وکلای آرتین به طور تخصصی به آن میپردازد و وکلای متبحر ما بهترین خدمات را در این راستا به شما ارائه خواهند داد . وکیل خانواده در کرج که ما به شما پیشنهاد میکنیم با مناسب ترین شرایط خدماتی عالی به شما ارائه خواهند داد.

  بهترین وکیل خانواده در کرج که میشناسیم کیست؟

انسان در خانواده چشم به دنیا می گشاید. از این رو خانواده، اولین جامعه ای است که انسان با آن روبرو می شود. خانواده به هر شکلی که باشد می تواند بر روی شکل گیری شخصیت فرد تأثیر گذارد. پس بهتر است با ساماندهی امور خانواده، بهترین محیط برای رشد و تربیت نسل بعدی جامعه فراهم شود. در واقع می توان گفت قوانین خانواده و امور حقوقی خانواده به منظور تسهیل ساماندهی امور خانواده وضع شده است. وکیل خانواده نیز، اقدامات خود را در جهت رسیدگی هرچه بهتر به امور حقوقی خانواده انجام می دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل در کرج

امور حقوقی خانواده شامل چه مواردی می شود؟

شرع اسلام و قوانین جمهوری اسلامی ایران، تمامی شرایط و مشکلات احتمالی از تشکیل خانواده تا از هم پاشیدن خانواده ،به هر شکلی، را پیش بینی نموده و با توجه به ویژگی ها و روحیات افراد زیر مجموعه خانواده قوانینی را وضع نموده است. مجموعه ای از این قوانین تحت عنوان قانون حمایت از خانواده تدوین شده است و پاره ای از آنها نیز در نص صریح قانون مدنی وجود دارد.

امور حقوقی خانواده نیز مربوط به همین قوانین می شود. قوانین طلاق شامل طلاق توافقی، رجوع از طلاق، حضانت طفل پس از طلاق، قوانین مربوط به حق و حقوق زن از جمله نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، مهریه و استرداد جهیزیه، قوانین مرتبط با اصول تمکین و نشوز، شرایط امکان ازدواج دوم و … همگی از جمله مسائل حقوقی خانواده هستند.

وضع چنین قوانینی، از احتمال تعدی و تخلف طرفین از وظایف خود کاسته و حقوق آنها را معین می کند. لازم به ذکر است قانون اجازه توافق در بسیاری از موارد فوق را به زوجین داده است و همین امر سبب تحکیم روابط زن و مرد می شود.

وکیل خانواده

در هنگام بروز اختلاف در خانواده ها، وجود وکیل خانواده به دلایل زیر می تواند مثمر ثمر باشد:

  • شخص ثالث به دور از احساسات و تعصبات حاکم بر طرفین دعوی؛
  • آشنایی با تمامی قوانین مرتبط با دعاوی امور خانواده؛
  • تجربه کافی در زمینه تمامی مشکلات و ابهامات احتمالی؛
  • تخصص کافی در زمینه مراحل و پروسه رسیدگی به پرونده حقوقی؛
  • صرف زمان، انرژی و هزینه کمتر برای جمع آوری اسناد و مدارک و اثبات واقعیت.

لذا با انتخاب وکیل مناسب در واقع به بهبود سرعت روند پیشرفت پرونده خود کمک نموده ایم و احتمال موفقیت خود را در پرونده بیشتر کرده ایم.

نقش وکیل خانواده در کشورهای پیشرفته

اغلب کشورهای توسعه یافته، علاوه بر پزشک خانواده از یک وکیل خانواده نیز با پرداخت هزینه سالیانه بهره مند می شوند. این وکلا، برای حل و فصل امور حقوقی مربوط به خانواده ها، به آنها معرفی می شوند و لزوماً به تمامی مسائل حقوقی تسلط ندارند. بلکه می توانند مسائلی را که در حوزه تخصصی خودشان نیست، به وکیل مربوطه ارجاع دهند. از این رو نمی توان حوزه دخالت وکیل خانواده را تنها محدود به اختلافات خانوادگی دانست بلکه تمامی امور حقوقی که یک خانواده ممکن است با آن روبرو شود، می تواند با مشور وکیل خانواده به بهترین شکل حل و فصل شده و به مسیر مشخصی هدایت شود.

وکیل خانواده در کرج و در کشور ایران

در ایران، دولت الزامی برای وجود وکیل خانواده برای هر خانواده قرار نداده است و حمایت و خدماتی نیز در این مورد عرضه نمی کند. هرچند بیمه وکالت که از سوی چند شرکت بیمه ایرانی طرح شد، نیز در زمینه وکیل خانواده به نتیجه نرسیده است. اما بهتر است خانواده در زمینه امور معاملات و قراردادهای خود، سرمایه گذاری های جزء و کل، امور مربوط به تشکیل خانواده و فرزندان و … از یک مشاور حقوقی کمک بگیرد تا بتواند با راهنمایی های وی بهترین راه را برای حل مسائل خود با صرف کمترین وقت ممکن پیدا نماید.

وکیل خانواده در کرج

وکیل خانواده در کرج

آنچه ممکن است برخی خانواده ها را نگران کند، هزینه های سالیانه اخذ وکیل حقوقی خانواده است. در این مورد باید توجه داشت که با یک محاسبه سرانگشتی متوجه می شویم که هزینه های ناشی از اشتباهات حقوقی، تجاری، تربیتی و روابط بین فردی که می تواند شامل زمان، عمر، انرژی و هزینه های دادرسی در مراجع قضایی، خسارات وارد آمده و رفت و آمد و … باشد بسیار کمتر از هزینه اخذ وکیل است. چنان که افراد برای جلوگیری از پرداخت هزینه هنگفت درمان در موارد احتمالی خود را در مقابل هزینه های درمانی بیمه می کنند.

وظایف و نقش وکیل خانواده

وکیل خانواده وظیفه دارد به تمامی مسائل حقوقی که طبق قرارداد خود به آنها اشاره شده است رسیدگی نماید. تعیین حدود اختیارات و وظایف وکیل امور حقوقی خانواده به عهده نماینده یا سرپرست خانواده است. پس از آن، مشاور حقوقی خانواده می تواند در خرید و فروش اموال خانواده، نقل و انتقال اموال، شرکت در جلسات، اختلافات و دعاوی خانوادگی، امور مربوط به فرزندان و تعیین نسب و نفقه و …، امور مربوط به ارث و گواهی انحصار وراثت و …. دخالت نموده و خانواده را راهنمایی نماید.

وکیل خانواده در کرج, وکیل خانواده در کرج و هشتگرد, وکیل خانواده در کرج و توابع

 

بدون دیدگاه

متاسفانه امکان درج دیدگاه در حال حاضر وجود ندارد.

مشاوره با تیم وکلای آرتین : 09103501470